HAKKIMIZDA imageHAKKIMIZDA image
Probitek, sektör profesyonellerinden oluşan deneyimli ve uzman kadrosuyla bir çok alanda bilişim teknolojilerinden yararlanmanızı sağlayan kullanılabilir ve ölçeklenebilir gerçek çözümler sunmaktadır.

Firmamız, küçük ve orta ölçekli kuruluşların sürekli değişen Bilişim ihtiyaçlarını karşılayarak satışı ve desteğini yapmakta.

Probitek olarak, günlük çözümlerden ziyade, geleceğe yönelik ve geniş bir vizyonla planlanan kalıcı Bilgi Teknolojileri yatırımlarının kurumsal verimlilik bakımından önemini bilmekte ve bu bilinçle bilişim hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

Kaliteliyiz çünkü;
23 yıldır kendi mesleğimizi yapıyoruz. Verdiğimiz satış ve teknik destek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı sağlamaktır.

Güveniliriz çünkü;
Bu meslek dalında kendimize güveniyoruz. Aldığımız işleri verdiğimiz  sözler dahilinde en iyi şekilde sorumluluk bilinci ile  gerçekleştiriyoruz.

Çalışkanız çünkü;
Teknoloji işinin ciddiyetini kavramış kişileriz, hızla değişen  teknolojiyi yakından takip edip en güncel çözümleri üretiyoruz.

MİSYONUMUZ

Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetler kategorisinde en yenilikçi, en güvenilir, en hızlı bilgisayar şirketi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Bölgesinde büyüyen sanayi ile kendisini geliştiren, müşterilerimize  sunduğumuz yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle onlara değer yaratmak ve  rekabet üstünlüğü kazandırmaktır.

STRATEJİMİZ

Dürüstlüğü ilke edinen Probitek Bilişim Hizmetleri, stratejik iş  ortakları ile işbirliğini karşılıklı güven ve kazanç temelleri üzerine  kurmayı ve BT teknolojilerinde farklılık yaratarak, bağımlı ve tüm  kanallar için kârlı bir model oluşturmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda  Probitek Bilişim Hizmetleri olarak, ürün, kanal, üretici, tüketici,  BT altyapısı ve İnsan Kaynakları konusunda farklı bir platform  oluşturmaktayız. İşbirlikleri sürecinde yeni kaynaklar ve finansal  çözümler üreten ve güçlü bir sermayeye sahip olan Probitek Bilişim Hizmetleri, bilgi teknolojileri alanında edindiği avantajlar ile “kolay” iş yapış şeklini yaratarak iş ortakları ile paylaşmayı ve ortak değer yaratmayı amaçlamaktadır. BT teknolojilerinde dünya pazarındaki bir numara veya ilk üç içindeki, fiyat/değer eşiği yüksek, geniş yelpazeli ürünlerin distribütörleriyle çalışan Probitek Bilişim Hizmetleri, ürün alanında farklılığı süreklilik, çeşitlilik, bulunabilirlik  kriterlerinin baz alınması ile sağlamaktadır. İş ortaklarına sağlanacak  BT alt yapısı ile tüketici veritabanı oluşturmak, bu veritabanı ile iş ortaklarına yeni ürün satış olanakları yaratmak, tüketicinin ürün ve servis ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz karşılayarak, müşteri memnuniyeti yaratmak ve bu sayede tüketiciyi Probitek Bilişim Hizmetleri kanalına bağlı hale getirmek Probitek Bilişim Hizmetleri’nin tüketiciler nezrindeki temel stratejilerinden birisidir. Bilgi Teknolojileri konusunda deneyimli ve uzman bir yönetim kadrosu ve ekip ile faaliyete geçen Probitek Bilişim, ülkenin yaşadığı ekonomik krizde temellerini atmış olması kurumun bilgi teknolojilerine verdiği önem ve topluma bu alanda değer katabilmeyi bir misyon edinmiş olması  ile açıklanmaktadır.

FARKIMIZ

  • Rekabete önem veririz.
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.
  • Değer katarız.
  • Müşteriye karşı sorumluyuz.
  • İhtiyaçlara göre esneriz.
  • Uygun maliyetlerle esnek çözüm üretiriz.
  • Bilgi güvenliğine önem veririz.
  • Kalitemizi sorgularız.
  • Anahtar teslim çözüm üretiriz.
 Bizimle çalışmak isterseniz, lütfen CV’nizi info@probitekbilisim.com adresine gönderiniz.