GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

AHD ve IP Kamera sistemleri ile belirlenmiş alanların kontrolü, yetkilendirilmiş kişilerin görüntüleri ve sesleri izleyip kayıtlarının alınmasına olanak tanıyan sistemleri, ihtiyacınıza en uygun projeler ile tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

Projelerinizde stabil çalışma prensibi ve düşük arıza oranı ile bakım maliyetlerini düşürerek fark yaratacak Markaların satışını ve desteğini veriyoruz.

IP CCTV, Probitek Bilişim Teknoloji deneyimi ile artık zor değil.

Gelin projelerinizi birlikte oluşturalım. Müşteri beklentilerini, saha ve altyapı gerekliliklerini, deneyimlerimizi harmanlayıp, fiyat ve performans olarak en yüksek dereceli çözümler sunalım. Sadece teklif değil, ihtiyacınız olan en doğru “çözüm” için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Teknoloji olarak, şartname desteği, sahada tanıtım yapılması, kritik toplantılarda eşlik etme, yerinde devreye alma desteği, hızlı tamir servisi ve geniş stoğu ile yanınızdayız.

PROFESYONELLER İÇİN AKILLI SEÇİM

SAMSUNG WISENET

Rakiplerine göre yüksek görüntü kalitesi ve imaj stabilizasyonu teknolojisi ile fark yaratan çözümleri ile sizi bir adım öne geçirecektir.

Samsung’un sektörel bilinilirliği ve marka güveni yanı sıra Orta ve Büyük Ölçekli projelerinizde, geniş ürün portföyü ve kullanıcı dostu VMS Arayüzü ile ihtiyaca tam uyan çözümler üretebilirsiniz.

Projelerinizde stabil çalışma prensibi ve düşük arıza oranı ile bakım maliyetlerini düşürerek fark yaratmaktadır. IP CCTV, Probitek Teknoloji deneyimi ile artık zor değil.